28 Ocak 2015 Çarşamba

ASÇİM BÖLGENIN YÜKSELEN YILDIZI

ascim-bolgenin-yukselen-yildizi-

Manavgat'ta inşaat yapı malzemeleri sektörünün en genç ve yenilikçi kalite ve hizmette hızla zirveye yükselen ASÇİM Manavgat Yapı Malzemeleri İnşaat Turizm Taşıma Sanayi Gıda Ticaret LTD ŞTİ kurucuları Ümmühan Atay ve Abdullah Zor ile İnşaat sektörü üzerine konuştuk.
28 Mart 2013 Perşembe 08:59

Atay ve Zor Manavgat'ın Sesi Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Hakan Tankaya’nın  sorularını  yanıtladı.

H.T: ASÇİM NE ZAMAN VE NASIL DOĞDU.

ÜMMÜHAN ATAY:"2010 yılının sonlarında resmi olarak kuruluşunu tamamlayarak 2011 yılında tam olarak  faaliyete geçen ASÇİM yıl içerisinde bünyesine  bir çok bayilik alarak bütün müşterilerine " Sorunsuz ve Sınırsız Hizmet" sunmuştur"

H.T :ASÇİM'İN MİSYONU NEDİR ?

ABDULLAH ZOR:"Firma olarak misyonumuz üretici,bayii,tüketici ve çalışanlarımızın beklentilerini kalite odaklı olarak sürekli geliştirme anlayışı çerçevesinde üreteceğimiz kesin çözümler ve  katma değer ile öncelikle kendi sektörümüz olmak üzere, ülke ekonomisine katkıda bulunmaktır"H.T: İÇİNDE BULUNDUĞUNUZ SEKTÖRÜN ZORLUKLARI NELERDİR? BUNLARI NASIL AŞIYORSUNUZ?

ABDULLAH ZOR :"inşaat sektörü kendi içinde yüzden fazla grubu barındıran ve ekonomiye büyük katkıları bulunan önü açık bir sektördür! bu sektörün hangi seviyesinde bulunacağınızı seçmek sizin elinizdedir! Maalesef sektörde iş bilgisi veya tecrübesi olmayan firma sayısı çok fazladır! Bu yüzden de haksız rekabetler oluşarak sektöre zarar verilmektedir! tüm bu olumsuzluklara rağmen ASÇİM MANAVGAT YAPI MALZEMELERİ  olarak bizim amacımız, kaliteli hizmet ilkesinden ödün vermeden ve geçmişteki iş tecrübelerimiz dolayısıyla piyasa açığını en aza indirme çabasıyla kaliteyi en yüksek seviyeye çekerek öncelikle bölgemize ve ilerleyen yıllarda ülke geneline sorunsuz ve sınırsız hizmet getirmek olmuştur"

H.T : ASÇİM AİLESİ KAÇ KİŞİDEN OLUŞUYOR ?

ÜMMÜHANİ ATAY:" Yönetim kurulu, muhasebe, finans, insan kaynakları, müşteri temsilcilerimiz ve genel koordinatörümüzün dışında sevkiyat ekibimiz ve uygulama ekiplerimizle birlikte 50'nni üzerinde personelimiz mevcut olup sloganımız da olduğu gibi  " Sorunsuz ve Sınırsız Hizmet" politikamızı değerlendirmek adına düzenlediğimiz haftalık toplantılarda fikir alış verişleri yapıyoruz. Çünkü bizimle çalışan her bireyin fikirleri bizler için çok önem taşımaktadır. 

H.T : MANAVGAT HIZLA BÜYÜYEN VE GELİŞEN BİR TURİZM ŞEHRİ. MANAVGAT'TA SEKTÖRÜ NASIL DEĞERLENDİRİYORSUNUZ ?

ABDULLAH ZOR:"Hakan bey inşaat sektörü aynı gıda ve tekstil sektörü gibi insanoğlu var oldukça devamı olan bir sektör olarak görüyorum. Bizim bölgemize gelince turizmin etkisi ile uzun bir zaman sektörde herhangi bir rahatlama olacağını sanmıyorum, bu yüzdende bölgemiz insanına önemli bir katkı yapacağına inanıyorum!

H.T :İLERİYE YÖNELİK PROJELERİNİZ NELERDİR?

ABDULLAH ZOR:" Her geçen gün sektöre büyüyerek hizmet etmek arzusunu taşıyor ve çalışmalarımızı bu yönde yapıyoruz. Amacımız sektöre bütünüyle yardımcı olmak. Projelerimize gelince onları hep beraber yaşayarak göreceğiz inanıyorum ki 2017 yılında istediğimiz seviyeye ve projelerinin yüzde 90 oranında tamamlamış bir Asçim Manavgat markası ile ülkemize hizmet etmeye devam edeceğiz"

H.T: ÜMMÜHANİ HANIM SON OLARAK EKLEMEK İSTEDİĞİNİZ BİR ŞEY VAR MI ?

ÜMMÜHANİ ATAY:" Lokalizasyon sistemi ile faaliyet gösteren firmamız sektörde yapılan her yeniliği bünyesine dahil etmeninde dışında Ar-Ge çalışmalarına da hız vermiştir. Bu bölgede yapılan  bir çok yeniliğin altında " ASÇİM  Yapı Malzemeleri" imzasını atmak için mesai arkadaşlarımızla birlikte sürekli çalışıyoruz. Bizi tercih eden tüm Akdeniz bölgesine teşekkür ediyoruz"Haber okunma sayısı: 2624

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

sel-zararlari-odeniyor

Sel zararları ödeniyor

24 Ocak 2015 Cumartesi 11:57
bu-kadarina-pes-

Bu kadarına pes !

21 Ocak 2015 Çarşamba 14:45
masmodan-uyari

MASMO’dan uyarı

21 Ocak 2015 Çarşamba 14:43
-sinav-dershanesinden-rekor-basari

Sınav Dershanesinden rekor başarı

21 Ocak 2015 Çarşamba 13:30

YRD.DOÇ.MUTLU

DÜNYA RİTMİK CİMNASTİK'TE ANTALYA’YI İZLEYECEK

32. Dünya Ritmik Cimnastik Dünya Şampiyonası 28 Temmuz - 1 Eylül tarihleri arasında Ukrayna’nın Kiev

YENİ ATANAN MEMURLAR GÖREVLERİNE BAŞLADI

2013 “ÖSYM KPSS” tercihleri sonucu yerleştirilen 12 memur Antalya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl

GUBAŞ:” TÜM HALKIMIZIN BAYRAMI KUTLU OLSUN”

Milliyetçi Hareket Partisi Manavgat İlçe Başkanı Halil Gubaş, yarın başlayacak olan Ramazan Bayramı

MEKTEPLiOĞLU’NDAN BAYRAM KUTLAMASI

Ak parti Manavgat ilçe Başkanı Ercan Mekteplioğlu Ramazan bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.

RECEP BARUT’TAN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

Evrenseki Belediye Başkanı ve MATAB Başkanı Recep Barut, Perşembe günü idrak edeceğimiz Ramazan Bayramı

MASLAK’TAN BAYRAM MESAJI

Saadet Partisi Manavgat ilçe Başkanı İbrahim MASLAK Ramazan Bayramı dolayısıyla bir kulama mesajı yayınladı.

ANTALYA - HAVA DURUMU

ANTALYA