31 Ocak 2015 Cumartesi

MHP Adayı Enhoş; “Manavgat’a borcumuzu ödeme zamanı ”

mhp-adayi-enhos-manavgata-borcumuzu-odeme-zamani-

MHP Manavgat Belediye Başkan Adayı Enhoş: ”Ben Toroslar’da kepeneğin içerisinde yattım. Allah nasip etti 7 yıldızlı otelde de yattım. Artık hizmet zamanı diyerek kişisel düşüncelerden vazgeçerek sadece ve sadece hizmet etmek için Manavgat'a geldik.
07 Ekim 2013 Pazartesi 08:40

 Bu hayatın altını ve üstünü yaşadım. Bu devlet bu Millet Manavgat'ta okul yaptırmamış olsaydı ben bu seviyeye gelemezdim. Şimdi bu borcu ödeme zamanıdır. Ülkücü ve Milliyetçi anlayışla bu görevi yapmaya geldim" dedi.

MHP Manavgat Belediye Başkan Adayı Raşit Doğan Enhoş Manavgat’ta coşku ile karşılandı. Enhoş kalabalık bir araç konvoyu ile Akseki yol kavşağından Manavgat’a kadar tezahüratlarla getirildi. MHP Manavgat Belediye Başkan Adayı Enhoş, ocak ve parti ziyaretinin ardından geldiği delta Düğün salonunda kendisini bekleyen Manavgatlılarla kucaklaştı. Delta düğün salonunda gerçekleştirilen aday tanıtım törenine Manavgatlılar büyük ilgi gösterirken MHP Antalya Büyük Şehir Belediye Başkan Adayı Kemal Çelik, İl başkanı Osman Çetin, İlçe başkanı Halil Gubaş’ta salondaki yerlerini aldılar. Aday tanıtım toplantısının ilk konuşmasını ise MHP İlçe Başkanı Halil Gubaş yaptı. 

MHP BAYRAĞINI MANAVGAT’A DİKECEĞİZ

Milliyetçi Hareket Partisi Manavgat İlçe Başkanı Halil Gubaş:" Milliyetçi Hareket Partisi olarak Manavgat Belediye Başkan adayımızı belirlemiş olup Manavgat'ın köklü ailelerinden Enhoş ailesinin bir ferdi olan Raşit Doğan Enhoş adayımız olmuştur. Bugün bu gururu burada yaşamaktayız. 78 tane köyün 9 beldenin ve bir tane merkezi olan böylesine büyük bir ilçede aday olmak oldukça zor. Kendilerini tebrik ediyorum.  Yaklaşık 2 yıldır kadın kollarımızla, Ülküoacaklarıyla zirveye doğru hızlı adımlarla sürdürmüş olduğumuz çalışmaları Raşit Doğan Enhoş ile birlikte ve sizlerin desteği ile Manavgat'ı alarak MHP bayrağını Manavgat'a dikeceğiz" dedi. 

ANTALYA VE MANAVGAT’TA ZAFERE ULAŞACAĞIZİl Başkanı Osman Çetin ise yaptığı konuşmada; "MHP İl Başkanı olarak adayımızın Manavgat’a hayırlı ve uğurlu olmasını dilerim. Bu yerel seçimlerde MHP birleştirici bir rol üstlenip ülkemizi ve milletimizi, AKP'den kurtarmalıyız. Bu bizlerin vazifesidir, bu salonda bulunan herkesin görevidir.  Bunun için gece demeden, gündüz demeden canla başla mücadele edeceğinizi 30 Mart akşamı seçimden zaferle ayrılıncaya kadar başarılı olmak için çalışacağız. Aziz dava arkadaşlarım Ülkemizi bölmeye parçalamaya, hiç bir güç yetmez. Bizim yapmamız gereken tek yürek tek bilek olarak Antalya'da Manavgat'ta zafere ulaşmaktır. 30 Mart'a kadar sonuç alıncaya kadar 1999'da nasıl başardıysak bugüne kadar Manavgat'a nasıl hizmet ettiysek, daha önceki aday arkadaşımızın çalışmaları gibi önce Manavgat'ı sonra Antalya'yı almaya ant içiyoruz" dedi.

MANAVGAT SİYASETİNİN SEVİYESİ YÜKSELECEK

Çetin konuşmasının ardından yoğun alkış yağmuru altında kürsüye gelen MHP Manavgat Belediye Başkan Adayı Raşit Doğan Enhoş ise; Manavgat Belediyesi'ni, CHP'nin elinden almaya kararlı olduklarını belirterek, 30 Mart 2014 mahalli seçimlerine kadar ev ev, mahalle mahalle, köy köy ve belde belde dolaşarak seçimi kazanmak için var güçleriyle çalışacaklarını kaydetti. Enhoş, "Hedefim Manavgat'ı bir dünya şehri yapmak. Bu konuda yeteri kadar bilgim, tecrübem ve hayata geçireceğim projelerim var.   Ayrıca Manavgat Belediyesini kazandığımızda Enhoş ailesinden hiç kimse Belediye'de yer almayacak. Biz Belediyeyi halkımızla birlikte yöneteceğiz. Bu salonda bulunan bizleri kırmayarak gelen CHP ve AKP'li dostlarıma sesleniyorum. Benim burada şuanda söyleyeceğim siyasi olmayan 2 vadi sizde adaylarımızdan isteyin. Böylelikle Manavgat'ın siyaset kalitesinin yükselmesine hizmet edeceğiz. Önümüzdeki 15 gün içerisinde kuracağımız internet sitemizde sadece kendi mal varlığımı değil, tüm ailemin fertlerinin mal varlığının tamamını açıklayacağım. Bunda ne var herkes açıklaya bilir diyebilirsiniz. Bir taahhütte bulunuyorum. Bu taahhütte de rast gele bulunmuyorum. CHPli, AKP li yada bir başka partiye üye olan avukat arkadaşlarımız bu taahhütnamemi istedikleri gibi kaleme alıp istedikleri mekanda ocak ayı içerisinde kendi mensubu olduğu partinin adayının da yapıp yapmadığına bakmaksızın istediği kadar taahhütname imzalayacağım. Allah bize görevi nasip ederse, başladığımız gün sahip olduğumuz bu mal vardığı hizmetimizi bitirdiğimiz gün bir kuruş artmışsa onun tamamın Manavgat halkına hibe edeceğim" dedi. 

İlkokulu çeşitli il ve ilçelerde okuduktan sonra orta okula kirten köyünden Manavgat'a yürüyerek gidip geldiğini söyleyen Enhoş; “Ben Toroslarda kepeneğin içerisinde yattım. Allah nasip etti 7 yıldızlı otelde de yattım. Artık hizmet zamanı diyerek kişisel düşüncelerden vaz geçerek sadece ve sadece hizmet etmek için Manavgat'a geldik. Bu hayatın altını ve üstünü yaşadım. Bu devlet bu Millet Manavgat'ta okul yaptırmamış olsaydı ben bu seviyeye gelemezdim. Şimdi bu borcu ödeme zamanıdır. Ülkücü ve Milliyetçi anlayışla bu görevi yapmaya geldim" dedi. İkinci vaadine de değinen Enhoş;" Allah lütfeder sizlerde görev verirseniz ben Manavgat'a belediye başkanı olursam ülkücü ve milliyetçi kimliğimle olacağım. Bu Milliyetçi kimlik ne demektir biliyor musunuz, Türk Milletinin Milliyetçileri adil bir şekilde ülkesini yönetir. Manavgat rant bölgesidir. Bugünü var olan 9 beldenen 6 tanesi turizm beldesidir. 64 kilometrelik sahil şeridinde 30 kilometre hali hazırda boş yer var. Bugün birilerinin gözü bu boş sahillerde. İstanbul'dan sonra Türkiye'nin en büyük rantına sahip Manavgat'ı almak için neler yapacaklardır. Ben buradan diyorum ki bu kadar rantın olduğu bölgede, Beşkonaktaki, Gebecedeki, veya her hangi bir köyümüzdeki kişi, işsiz ise, yaşlı ise aç ise, cenabı hakkın bize vermiş olduğu deniz, kumdan yararlanamıyorsa bu müslümanlık ve Milliyetçiliğe sığmaz. Biz burada oluşan gelir seviyesini yapacağımız projelerle hak mağduriyetlerini gidereceğiz. Bu projeleri birer birer açıklayacağız. Eğer sizler görev verip Belediye başkanı olursam üçüncü yıldan itibaren Manavgat'ta en az 5 yıl oturmuş, artık hemşerimiz olan kişiler dahil olmak üzere 20 yaş ile 55 yaş arasındaki her kim gerek ben işsizim ben iş arıyorum derse, Belediyeden değil Manavgat'ta yarattığımız yeni istikam alanlarında 3 ay içerisinde istihdam sağlayamazsam asgari ücretle mal varlığım bitinceye kadar o kişilere para dağıtacağımı buradan taahhüt ediyorum. Ben Manavgat'ın gücene ve kendi bilgi birikimime inanıyorum" dedi.

Haberin etiketleri:

1


Haber okunma sayısı: 2044

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

sel-zararlari-odeniyor

Sel zararları ödeniyor

24 Ocak 2015 Cumartesi 11:57
bu-kadarina-pes-

Bu kadarına pes !

21 Ocak 2015 Çarşamba 14:45
masmodan-uyari

MASMO’dan uyarı

21 Ocak 2015 Çarşamba 14:43
-sinav-dershanesinden-rekor-basari

Sınav Dershanesinden rekor başarı

21 Ocak 2015 Çarşamba 13:30

YRD.DOÇ.MUTLU

DÜNYA RİTMİK CİMNASTİK'TE ANTALYA’YI İZLEYECEK

32. Dünya Ritmik Cimnastik Dünya Şampiyonası 28 Temmuz - 1 Eylül tarihleri arasında Ukrayna’nın Kiev

YENİ ATANAN MEMURLAR GÖREVLERİNE BAŞLADI

2013 “ÖSYM KPSS” tercihleri sonucu yerleştirilen 12 memur Antalya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl

GUBAŞ:” TÜM HALKIMIZIN BAYRAMI KUTLU OLSUN”

Milliyetçi Hareket Partisi Manavgat İlçe Başkanı Halil Gubaş, yarın başlayacak olan Ramazan Bayramı

MEKTEPLiOĞLU’NDAN BAYRAM KUTLAMASI

Ak parti Manavgat ilçe Başkanı Ercan Mekteplioğlu Ramazan bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.

RECEP BARUT’TAN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

Evrenseki Belediye Başkanı ve MATAB Başkanı Recep Barut, Perşembe günü idrak edeceğimiz Ramazan Bayramı

MASLAK’TAN BAYRAM MESAJI

Saadet Partisi Manavgat ilçe Başkanı İbrahim MASLAK Ramazan Bayramı dolayısıyla bir kulama mesajı yayınladı.

ANTALYA - HAVA DURUMU

ANTALYA